O nas

Witamy na stronie Zespołu Szkół Prestige!

W skład Zespołu Szkół Prestige wchodzą następujące szkoły:
- Liceum Ogólnokształcące( 3-letnie)
- Szkoła Policealna( 2-letnia):
- Technik rachunkowości
- Technik administracji
- Technik BHP
- Technik florysta
- Technik turystyki wiejskiej

Zespół Szkół Prestige uzyskał pozytywną opinię Kuratorium Oświaty i posiada status placówki o uprawnieniach szkoły publicznej.

Kształci osoby, które ukończyły 18 lat lub ukończą w danym roku.

Prestige to szkoły na podbudowie ośmioletniej szkoły podstawowej, gimnazjum oraz zasadniczej szkoły zawodowej (Liceum Ogólnokształcące) oraz szkoły, w których możesz kontynuować lub rozpocząć naukę, aby uzupełnić wykształcenie średnie (Szkoły Policealne).

Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym (piątek 16-20, sobota 8-16 i niedziela 8-16 dwa razy w miesiącu). Każdorazowo harmonogramy zjazdów są konsultowane z naszymi Słuchaczami, którzy mogą w ten sposób pogodzić obowiązki związane z pracą i rodziną oraz uczestniczeniem w zajęciach lekcyjnych. Dodatkowym atutem jest fakt, że przed rozpoczęciem każdego semestru Słuchacze otrzymują kompletny plan zajęć obowiązujący na cały okres trwania semestru.

Po ukończeniu nauki w liceum słuchacze mogą zdawać egzamin maturalny i podjąć studia wyższe na dowolnym kierunku. Słuchacze, którzy nie przystąpią do matury otrzymają świadectwo ukończenia szkoły (wykształcenie średnie).
Słuchacze szkoły policealnej mają możliwość zdawania egzaminów zawodowych, które będą potwierdzeniem zdobycia przez nich kwalifikacji wyodrębnionych dla poszczególnych kierunków kształcenia – uzyskają tym samym dyplom wydawany przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną

Zespół Szkół Prestige to propozycja dla osób, które chcą zdobyć średnie wykształcenie lub dodatkowe kwalifikacje na poziomie szkoły policealnej nie rezygnując z pracy i codziennych obowiązków rodzinnych. Ukończenie szkoły i zdobycie świadectwa dojrzałości lub dyplomu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie daje szansę na zdobycie lepszej, płatnej pracy, otwiera drogę do dalszego kształcenia oraz przynosi dumę i satysfakcję z siebie.

Zajęcia prowadzone są przez grono przyjaznych, doświadczonych
i kreatywnych nauczycieli o wysokich kompetencjach.

ZAPRASZAMY!!!

Dane

52 353 39 67 (9:00 - 15:00)
788 717 092

galerie

O nas

Kształci osoby, które ukończyły 18 lat lub ukończą w danym roku.

Premium Joomla Templates